استراتژی stochastic

استراتژی stochastic با دو اسیلاتور stochastic کار می کنه. تنظیمات این دو یکسان نیستن. برای اولی تنظیمات به این صورته:(21,9,9)  و برای دومی: (9,3,3) . همینطور که خودتون میدونین سطوح مهم برای stochastic، 20 و 80 هست. بالای 80 اشباع خرید و پایین 20 اشباع فروش را نشون میده. این دو را به نمودار اضاف کنین تا ادامه بدیم.

وقتی که (21,9,9) کراس اور کرد، نشون از آغاز رونده. حالا با این نشونه میریم سراغ (9,3,3).

آموزش استراتژی دابل stochastic برای باینری آپشن و فارکس

به نظرم از همین ابتدا با مثال توضیح بدم بهتره. این تصویر بالا نمودار روزانه یورو به دلاره.  تصویر بالا را ببینین. نوشته سبز رنگ کلمه “start” وقتیه که (21,9,9) کراس کرده. خوب حالا ما برای باز کردن put باید منتظر باشیم تا (9,3,3) کراس کنه. خوب همینطور که میبینین از جایی که (21,9,9) کراس به سمت پایین کرده تا جایی که کراس کرده به سمت بالا، (9,3,3) چهار مرتبه کراس کرده به طرف پایین. توجه کنین که اولی به نظر می رسد قبل از کراس(21,9,9) صورت گرفته پس این به حساب نمی آید.

سیگنال call :

هنگامی که (21,9,9) در زیر 20 (اشباع فروش) به سمت بالا کراس کرد، نشان از شروع روند جدیده. از این جا به بعد هر موقع که stochastic(9,3,3) به سمت بالا کراس کرد یک سیگنال برای وروده. توجه شود که نیازی نیست که (9,3,3) در اشباع فروش باشه.

سیگنال put:

هنگامی که (21,9,9) در بالای 80 (اشباع خرید) به سمت پایین کراس کرد، نشان از شروع روند دارد. از اینجا به بعد هر موقع که stochastic(9,3,3)  به سمت پایین کراس کرد یک سیگنال برای وروده. توجه شود که نیازی نیست که (9,3,3) در اشباع خرید یعنی بالای 80 باشه.

سعی کردم کامل توضیح بدم. یه نکته ای را هم دقت کنین. همونطور که بالاتر نوشتم نویسنده این استراتژی، اون رو برای فارکس ارائه داده و البته برای تایم فریم روزانه پیشنهاد کرده. اگه می خواین در باینری ازش استفاده کنین می تونین زمان اکسپایر را پایان هفته بگذارین. ولی اگه می خواین برای تایم فریم های کوچیک به کار ببرینش، بیشتر تمرین کنین.

این که از اسیلیتور stochastic در این استراتژی استفاده شده، یه نقطه قوته و خیلی می تونه در تشخیص روند و بالا و پایین مارکت کمک کنه. اما به هر حال یه سری سیگنال اشتباه حتما میده که شکی هم در اون نیست.

استفاده از دو stochastic باعث می شه که تشخیص بهتر بشه. Stochastic با تنظیمات بزرگتر روند غالب را نشون میده. و تنظیمات کوچکتر ورود را مشخص می کنه. برای افرادی که زمان اکسپایر طولانی تر رو می پسندن و تایم فریم چارتشون ساعتیه، میتونه استراتژی خوبی باشه و بهشون جواب بده

مهمترین نکته اینست که بررسی صدهها سهم جهت یافتن نماد با این استراتژی کاری ناشدنی هست اما استفاده از فیلتراختصاصی با این استراتژی و چند استتراتژی مطمین دیگر و در کنار آن اندیکاتور حرفه ای سیگنال یاب موفقیت شما را تضمین می کند.

منبع:https://binaryoptionz.club

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code