راهنمای استفاده از اندیکاتور حرفه ای سیگنال یاب

ابتدا فایل اندیکاتورها را از حالت فشرده خارج نمایید برای استفاده از اندیکاتور حرفه ای سیگنال یاب باید برنامه مفیدتریدر یا همان متاتریدر5 را باید نصب نمایید.

دانلود و نصب مفید تریدر

توجه: برخی از شرکت ها بعد از مقبولیت یافتن بین کاربران مبادرت به قطع خدمات بصورت دمو می کنند که در صورت عدم ارایه خدمات دمو در مفید تریدر شما می توانید مستقیما پلتفرم متاتریدر را از اینجا دانلود و با حساب دمو اندیکاتور را تست نمایید. این اندیکاتور برای تمام بازارها کارایی دارد.

بعد از نصب مفید تریدر برای راحتی کار زبان ان را فارسی نمایید

و بعد از ان باید مبادرت به  ساخت حساب دمو نمود (راهنمای نصب و کارمفیدتریدر)

بعد از نصب مفید تریدر برای راحتی کار زبان ان را فارسی نمایید( طبق فایل راهنما)

کاربا برنامه بسیار ساده می باشد کافیست بعد از نصب مفیدتریدر یا متاتریدر۵ بعد از اجرای ان یک حساب مجازی باز نمایید( حتی اگر حساب واقعی کارگزاری مفید را نیز دارید بهتر است با حساب مجازی وارد برنامه شوید (حساب واقعی مفید تریدر ۵رقمی می باشد حال انکه حساب مجازی ۷رقمی می باشد)

بازکردن حساب مجازی

از منوی فایل روی گزینه بازکردن حساب کلیک نمایید

Screenshot (304)

روی مرحله بعدی کلیک نمایید

Screenshot (305)

پیشفرض روی حساب دموی جدید قرار دارد بنابراین روی مرحله بعد کلیک نمایید

Screenshot (306)

در این قسمت کادرهای درخواستی را تکمیل نمایید و روی بعدی کلیک کنید

Screenshot (307)

حال روی finish کلیک نمایید.

انتقال اندیکاتورهای سیگنال یاب حرفه ای به پوشه اندیکاتورها

بعد از باز کردن برنامه مفید تریدر به منوی فایل رفته و روی گزینه باز کردن پوشه داده کلیک کنید

اندیکاتورحرفه ای سیگنال یاب

حال پوشه MQL5 را باز کنید و سپس پوشه indicators را باز کنید

اندیکاتور حرفه ای سیگنال یاب

حال پوشه golsahm در فایلی که از حالت فشرده خارج کردید را اینجا منتقل نمایید.

دقت شود کل پوشه golsahm را منتقل نمایید نه تنها محتویات آن را حال برنامه را بسته و مجددا باز نمایید.

بعد از قسمت سمت چپ با کلیک روی یکی از نمادها و تایپ حرف اول نماد مورد نظرتان را بر روی پنجره ظاهر کنید. یعنی نماد را انتخاب و روی نماد کلیک راست کرده و گزینه افزودن به پنجره را بزنید.

اگر کادر مربوط به نمادها مشاهده نمی شود از منوی view گزینه market watch را بزنید

اندیکاتور حرفه ای سیگنال یاب

راهنمای نصب اکسپرت

همانند نصب اندیکاتور می باشد کافیست محتویات پوشه expert  را که یک پوشه بنام golsahm  می باشد بصورت کامل به پوشه هم اسم واقع در مسیر mql5 و سپس expert  منتقل نمایید. و برنامه را بسته و مجددا باز نمایید.

اجرای اکسپرت سیگنال یاب گلسهم

 برای اجرا کافیست در هر زمانی اکسپرت را روی  یک نماد (هر نمادی) اجرا نمایید به اینصورت که می توانید از منوی insert  و سپس منوی expert  روی اسم اکسپرت گلسهم کلیک نمایید تا سیستم تحلیل را روی کلیه نمادهای  پنجره market watch  انجام دهد.

پیشنهاد سبد

اگر می خواهید اکسپرت تحلیل را فقط روی یک گروه و یا نمادهای خاصی انجام دهد کافیست ابتدا از منوی view  روی market watch  کلیک کنید تا پنجره ظاهر شود حال مجددا به view رفته و اینبار روی symbols کلیک کنید حال از فهرست می توانید صنعت یا گروه های خاصی را انتخاب و روی symbol show  و سپس ok  کلیک کنید. اگر می خواهید کل بورس  تحلیل شود باید کل نمادهای بورس را انتخاب کرده یعنی روی tse  کلیک و بعد انها را نمایان کنید.

پیشنهاد سبد سودده

حال اگر اکسپرت را روی  یک نماد اجرا نمایید تحلیل خودکار روی کل نمادهای پنجره مارکت واچ انجام شده و نمادها روی چارت ظاهر می شوند و نمادهای در معرض افزایش قیمت با رنگ سبز و نمادهای پیشنهادی خرید با آبی و نمادهای در معرض کاهش قیمت با رنگ زرد و نمادهای پیشنهادی فروش با رنگ قرمز نمایان می شوند.

توجه: این سیستم روی هر بورس داخلی و خارجی و روی تمام متاتریدرها(کارگزاری های مختلف) کار می کند.

توجه: از انجا که این سیستم مرتب در حال رصد و تحلیل نمادها می باشد اگر با نرم افزار مفیدتریدر(متاتریدر5) کار دارید کافیه نمادهای پیشنهادی را یادداشت کرده و ان پنجره را حذف نمایید تا از جابجایی مرتب بین پنجره ها جلوگیری شود.

خیلی از سیستم ها و یا اندیکاتورهای غیر رایگان و یا حتی رایگان این قابلیت را دارند که بلافاصله بمحض اجرای برنامه مفید تریدر  ان اندیکاتورها همزمان کل نمادهایی که پنجزه شان فعال بوده را مورد تحلیل قرار داده و نمادهایی که در موقعیت خرید یا فروش قرار دارند  همراه با اطلاعات مربوط شان را به ایمیل کاربر ارسال می نمایند

معمولا گزینه ارسال ایمیل از اکثر اندیکاتورهای غیر رایگان که این قابلیت را دارند بصورت پیشفرض فعال می باشند و گزینه ارسال پیامک را نیز می توانید فعال نمایید( چون ارسال پیامک هم اکنون برای مفید تریدر فعال نبود پیشفرض غیرفعال می باشد  اما اگر برای بازارهای دیگر از متاتریدر۵ استفاده می نمایید می توانید این گزینه را فعال نمایید)

برای فعالسازی گزینه ارسال ایمیل این اندیکاتور کافیست دو کلیک بر روی یکی از نقاط آبی یا قرمز زده و وارد منوی input شوید و قسمت ارسال هشدار به ایمیل را true کنید.

حال برای فعالسازی دریافت هشدارها در ایمیل از گزینه tools روی منوی options کلیک کنید سپس روی منوی email کلیک نمایید و مربع مربوطه را تیک بزنید سپس اطلاعات مورد نیاز و حساب کاربری و پسورد ایمیل خود را وارد نمایید.

tools >options< email

مثلا در فسمت smtp سرور اگر ایمیلتان مربوط به جی میل هست این را وارد نمایید

smtp.gmail.com

سپس در قسمت smtp ورود ادرس ایمیلتان را وارد نمایید

و در قسمت بعد رمز ورود به ایمیلتان را وارد نمایید

و در قسمت از مجددا ارسال ایملتان را دو باره وارد نمایید

در قسمت به ادرس ایمیلی که می خواهید هشدارها در ان ایمیل دریافت شوند را وارد کنید( می توانید ایمیل قبلی را مجددا وارد نمایید)

اگر ادرس و رمز را دقیق وارد کرده باشید با کلیک روی ازمون بلافاصله یک ایمیل دریافت می نمایید

توجه: ممکن است برای اولین بار هشدار امنیتی از طرف  سرور در ایملتان دریافت نمایید لذا چون مطمین هستید از طرف خودتان می باشد اجازه دسترسی و دریافت ایمیل را بدهید

http://aradtradet.com/wp-content/uploads/2016/08/gmai.png

5 دیدگاه برای “راهنمای استفاده از اندیکاتور حرفه ای سیگنال یاب

    • احتمالا در خارج از پوشه گذاشتید باید کل پوشه گلسهم را در ئوشه اکسئرت منتقل نمایید و همزمان اندیکاتور هم باید در ئوشه اندیکاتور باشد

    • شما باید ابدا اندیکاتور را نصب و بعد اکسپرت را نصب کنید دقت شود اندیکاتور و اکسپرت هر دو باید همراه با خود پوشه گلسهم منتقل شوند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code