آوریل 28, 2019

درباره ما

ما جمعی از فعالان بورس و سرمایه گذاری هستیم که بنا به تجربه دو دهه فعالیت عملی در بورس و آموزش بورس سعی کردیم خمیرمایه تجربه عملی و علمی خود را در طی 20 سال در این فیلتر و اندیکاتور نمایان کنیم و همزمان با بهره گیری خودمان از این دو محصول تلاش داریم آن ها را در اختیار عزیزان آماتور و حرفه ای قراردهیم تا دیگر هیچ کاربری دست آویز وب سایت ها و یا وبلاگ هایی که مبادرت بفروش سبد پیشنهادی می نمایند و یا مبادرت به فروش اندیکاتورهای رایگان می نمایند نشود.

ما در ابتدای سال 98 قصد داشتیم این دو محصول را عرضه داریم که با توجه به سوابق و تجربه قبلی مبنی بر احتمال سرقت کد فیلتر و یا بازفروش اندیکاتور تصمیم بر آن شد تا پس از ثبت قانونی و اخذ پروانه نشر از مراکز قانونی آنها را عرضه نماییم تا در صورت سوء استفاده شخص یا اشخاصی بتوانیم ادعای خسارت نماییم.

از این رو طبق مواد صریح قانون تجارت الکترونیکی مبنی بر رعایت حقوق پدیدآورندگان و مالکان محصولات دیجیتالی و نرم افزاری هر گونه سوء استفاده از فیلترها و یا اندیکاتور پیگرد قضایی دارد.

توجه: با توجه به عدم امکان پس گیری فیلترها و اندیکاتور (محصولات دیجیتال طبق قانون تجارت الکترونیکی) امکان عودت وجه به هیچ عنوان قابل برگشت نیست.

استراتژی بکار رفته در اندیکاتور سیگنال ده بورس بر اساس پژوهش انجام شده توسط آقایان دکتر حسینی بر و ناصری و سرکار خانم نصرتزهی و هاشم  می باشد که با ضریب اطمینان بالای 98 درصد سیگنال ها را رصد می کند بیشترین استفاده اندیکاتور برای خرید و فروش چند روزه می باشد ضمن اینکه برای جلوگیری از اتلاف وقت کاربر دو فیلتر اختصاصی همراه محصول می باشد تا کاربر در چند دقیقه قادر به بررسی و انتخاب و خرید نماد باشد.

مدیریت وب سایت بر عهده سرکار خانم نصرتی می باشد و از آقای دکتر حسینی بر  بدلیل تجربه علمی و عملی و آشنایی کامل با استراتژی و همچنین تسلط کامل بر برنامه نویسی  در کنار تجربه ارایه پشتیبانی از محصولات چند تیم حرفه ای درخواست پشتیبانی وب سایت مطرح گردید که در صورت اعلام همکاری شماره تماس در سایت اعلام می گردد.

در حال حاضر پشتیبانی از طریق ایمیل و فرم تماس با ما انجام می شود.